V Górska Przygoda za nami

 

Górska Przygoda edycja 2018 przeszła już do historii. Już po raz piąty spotkaliśmy się w Wiśle by spod Hotelu Podium*** wyruszyć na malownicze ścieżki Beskidów. Tym razem aura okazała się jednak nieco łaskawsza niż w ubiegłym roku i przywitała nas iście Złota Polska jesień.

O godzinie 11.00 na trasę wyruszyło blisko 500 uczestników by rywalizować w biegu oraz Nordic Walkingu. O 11.15 rozpoczęły się zmagania najmłodszych, gdzie na starcie stanęło 41 młodych adeptów sportu. Trasa biegu górskiego przebiegała na dystansie 17 km, natomiast Nordic Walkingowcy walczyli na dystansie 12,5 km. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych rezultatów i satysfakcji z pokonania własnych słabości. Cieszymy się, że wszyscy bezpiecznie dotarli do mety.

W zawodach dzieci na mecie pierwsza zameldowała się Patrycja Rębisz (EASY RUN RACIBÓRZ). Poza nagrodzoną pierwszą trójką wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe buffy z Małej Górskiej Przygody 2018 oraz wyjątkowy słodki poczęstunek w postaci domowej babeczki!

W kategorii biegu pierwszy na mecie zameldował się Marcin Kubica (INOV-8 TEAM) z czasem 01:09:52. Zaraz za nim bieg ukończył Grzegorz Szulik (KB MOSiR Jastrzębie/ZSGR sp. z o.o.), a na 3 lokacie zameldował się Mariusz Miśkiewicz (Biegiem przez Chybie). Wśród kobiet pierwszą zawodniczką była Alina Wyleżałek (Gliwice), natomiast drugie miejsce zajęła Judyta Rębisz (MKS SMS „Victoria” Racibórz), a na 3 lokacie uplasowała się Justyna Adamus-Kowalska (LKS Imielin). 

W dyscyplinie Nordic Walking pierwszy na mecie zameldował się Piotr Niechwiejczyk (Opel Active Team), natomiast pierwszą kobietą na mecie była Joanna Kołodziej (Stadion Śląski). 

Oczywiście z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli pomóc nam przy organizacji Górskiej Przygody. Zawody te nie miałyby szans powodzenia, gdyby nie ludzie dobrej woli, którzy poświęcili swój czas oraz partnerzy imprezy, dzięki którym mogliśmy ufundować nagrody dla uczestników. Szczególne podziękowania składamy wszystkim wolontariuszom, niesamowitemu Karolowi Kuciębie z Fizjoterapiaslask.pl, który poprowadził profesjonalną rozgrzewkę przed biegiem głównym oraz biegiem dzieci. Wyjątkowym fotografom Pawłowi i Robertowi Urbaniakom z serwisu BikeLife.pl, którzy uwiecznili wyjątkowe chwile tej imprezy na swoich fotografiach i na których relację czekamy z nieukrywaną niecierpliwością. 

Ratownictwu Medycznemu Fantom, które zadbało o bezpieczeństwo na trasie i przeprowadziło szkolenia z pierwszej pomocy dla dzieci. Serdecznie dziękujemy Ranczo Cieńków za wsparcie na bufecie. 

Dziękujemy partnerom imprezy – Hotelowi Podium***, który ugościł nas w dniu imprezy, zapewnił ciepły posiłek dla zawodników i ufundował bony na pobyt w Hotelu, Makaronowi Międzybrodzkiemu, który zadbał o wkład do ciepłego posiłku regeneracyjnego, LECHowi FREE, który ufundował napoje bezalkoholowe dla wszystkich zawodników, Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix oraz CryoSpace, firmie GARMIN za ufundowane zegarki Forerunner 35 dla zawodników, firmie PACK-CENTER producentowi taśm i folii do pakowania, która zadbała o zabezpieczenie trasy, BikeCafe serwujących wyśmienitą kawę, firmie Viking, producentowi odzieży sportwej i outdoor, JUMPCITY za przekazanie wejściówek do Jumpcity Katowice, firmie Camel&more - wyłącznemu dystrybutorowi marek Dexshell - wodoodporne skarpetki, rękawiczki i czapki oraz Nutrixxion - producent odżywek zapewniających wsparcie dla aktywnych sportowców,firmie AIRMIX – Tekstylne systemy wentylacji za wsparcie w zakresie organizacji i zabezpieczenia zawodów, firmie Wusztzkarry, firmie Imaginario,  firmie Śrub-met ze Świętochłowic oraz Danmis producentowi mleka koziego i jego przetworów.

 

Już niebawem galeria zdjęć, a tymczasem wyniki można znaleźć na stronie sportpelenpasji.pl w zakładce wyniki.

 

Dziękujemy jeszcze raz i gratulujemy wszystkim. Wszelkie uwagi prosimy przesyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pozdrawiamy, 

zespół SPORT PEŁEN PASJI! 

Do zobaczenia za rok 10 listopada!

 

 

Kontakt do biura


Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mobile: +48 606-960-135