VI Górska Przygoda za nami

VI edycja Górskiej Przygody przeszła już do historii. Jak co roku spotkaliśmy się w Wiśle by spod Hotelu Podium*** wyruszyć na malownicze ścieżki Beskidów. Tym razem aura okazała się mniej łaskawa niż w ubiegłym roku i przywitała nas jesienną słotą i deszczem.

O godzinie 11.00 na trasę wyruszyło blisko 500 uczestników by rywalizować w biegu oraz Nordic Walkingu. O 11.15 rozpoczęły się zmagania najmłodszych, gdzie na starcie stanęło 40 młodych adeptów sportu. Trasa biegu górskiego przebiegała na dystansie 17 km, natomiast Nordic Walkingowcy walczyli na dystansie 12,5 km. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych rezultatów i satysfakcji z pokonania własnych słabości. Cieszymy się, że wszyscy bezpiecznie dotarli do mety.

Wszystkie dzieci startujące w Małej Górskiej Przygodzie otrzymały pamiątkowe worki z VI edycji oraz wyjątkowy słodki poczęstunek w postaci czekoladowych babeczek!

W kategorii biegu pierwszy na mecie zameldował się Marcin Kubica (INOV-8 TEAM) z czasem 01:09:49. Zaraz za nim bieg ukończył Radosław Hetman (Grupa Nomax), a na 3 lokacie zameldował się Karol Urbańczyk (Biegiem przez Chybie). Wśród kobiet pierwszą zawodniczką była Kasia Golba (AZS AWF Katowice/1SecondTeam), natomiast drugie miejsce zajęła Sandra Mikołajczyk (Silesia Runners Club), a na 3 lokacie uplasowała się Anna Skalska (Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica Zdrój). 

W dyscyplinie Nordic Walking pierwszy na mecie zameldował się Tomek Boroń (RUNHOGS Tychy), natomiast pierwszą kobietą na mecie, a 2 zawodniczką w open była Joanna Kołodziej (Stadion Śląski).

Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli pomóc nam przy organizacji Górskiej Przygody. Zawody te nie miałyby szans powodzenia, gdyby nie ludzie dobrej woli, którzy poświęcili swój czas oraz partnerzy imprezy, dzięki którym mogliśmy ufundować nagrody dla uczestników. Szczególne podziękowania składamy wszystkim wolontariuszom, niesamowitemu Karolowi Kucięba z Fizjoterapiaslask.pl, który poprowadził profesjonalną rozgrzewkę przed biegiem głównym oraz biegiem dzieci. Wyjątkowym fotografom Pawłowi i Robertowi Urbaniakom z serwisu BikeLife.pl, którzy uwiecznili wyjątkowe chwile tej imprezy na swoich fotografiach i na których relację czekamy z nieukrywaną niecierpliwością. Ratownictwu Medycznemu Fantom, które zadbało o bezpieczeństwo na trasie i przeprowadziło szkolenia z pierwszej pomocy dla dzieci. Serdecznie dziękujemy Ranczo Cieńków za wsparcie na bufecie. 

Dziękujemy partnerom imprezy – Hotelowi Podium***, który ugościł nas w dniu imprezy, zapewnił ciepły posiłek dla zawodników i ufundował bony na pobyt w Hotelu, Makaronowi Międzybrodzkiemu, który zadbał o wkład do ciepłego posiłku regeneracyjnego, Miastu Wisła za wsparcie i gościnność, LECHowi FREE za napoje bezalkoholowe dla wszystkich zawodników, Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix oraz CryoSpace, firmie GARMIN za ufundowane zegarki Forerunner 30 do losowania, firmie PACK-CENTER producentowi taśm i folii do pakowania, która zadbała o zabezpieczenie trasy, BikeCafe serwujących wyśmienitą kawę, firmie Viking, producentowi odzieży sportowej i outdoor, JUMPCITY za przekazanie wejściówek do Jumpcity Katowice, firmie Camel&more - wyłącznemu dystrybutorowi marek Dexshell - wodoodporne skarpetki, rękawiczki i czapki oraz Nutrixxion - producent odżywek zapewniających wsparcie dla aktywnych sportowców,firmie AIRMIX – Tekstylne Systemy Wentylacji za wsparcie w zakresie organizacji i zabezpieczenia zawodów, firmie Wusztzkarry za wszystkie usmażone frytki i kiełbaski (mniam!), firmie Nikwax za impregnaty do odzieży do pakietów sportowych, firmie Imaginario, firmie Danmis Mleko kozie i jego przetworyMiasto Wisła za wsparcie organizacyjne, firmie uvex Polska producentowi m.in. okularów jak i kasków oraz firmie Śrub-Met ze Świętochłowic.

 

Już niebawem galeria zdjęć, a tymczasem wyniki można znaleźć na stronie sportpelenpasji.pl:

Bieg: 

http://jumar-kucewicz.com.pl/spp/wyniki/gorska-przygoda-2019/gorska_2019_bieg.pdf

 

NW:

http://jumar-kucewicz.com.pl/spp/wyniki/gorska-przygoda-2019/gorska_2019_nw.pdf

 

Dziękujemy jeszcze raz i gratulujemy wszystkim. Wszelkie uwagi prosimy przesyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pozdrawiamy, 

zespół SPORT PEŁEN PASJI! 

Do zobaczenia za rok w listopadzie!

 

 

VI Górska Przygoda już w weekend 2019

Już za niecałe 2 tygodnie odbędzie się VI edycja Górskiej Przygody! 10 listopada na malownicze ścieżki Beskidów w duchu sportowej rywalizacji wyruszą biegacze górscy i Nordicowcy.

 

 

Start/Meta oraz biuro zawodów zlokalizowane będą na terenie Hotelu Podium*** w Wiśle. Podobnie jak w poprzednich edycjach trasa biegu liczyć będzie 17 km natomiast trasa Nordic Walkingu będzie mieć długość 12,5 km. Podstawowym celem zawodów jest promocja zdrowia i aktywności fizycznej z nutką sportowej rywalizacji.

 

Trasa biegu wraz z profilem wysokościowym dostępna jest pod linkiem:

http://www.mikspec.pl/myroute/default/readroute/150269/1/10
jak również trasa Nordic Walking:

http://www.mikspec.pl/myroute/default/readroute/150274/1/10

 

 

Zawodnicy będą rywalizować ze sobą w poniższych kategoriach wiekowych:

Kategorie wiekowe - Bieg:

Kobiety OPEN                                   Mężczyźni OPEN

Kobiety 16-29 lat (K1)                       Mężczyźni 16-29 lat (M1)

Kobiety 30-39 lat (K2)                       Mężczyźni 30-39 lat (M2)

Kobiety 40+ (K3)                               Mężczyźni 40-49 lat (M3)

Mężczyźni 50+ (M4)

Kategorie wiekowe – Nordic Walking:

Kobiety 16-39 lat (NK1)                    Mężczyźni 16-39 lat (NM1)

Kobiety 40+ (NK2)                            Mężczyźni 40+ (NM2)

 

Na każdego uczestnika na mecie będzie czekał pamiątkowy medal FINISHERA oraz ciepły posiłek i bezalkoholowy „izotonik” od LECH FREE!

 

W tym roku dla pierwszych 400 osób, które odbiorą pakiety startowe czekać będzie niespodzianka w postaci pamiątkowego Buffa!

 

 

W trakcie imprezy zostaną także rozegrane zawody dla dzieci – jak co roku najmłodsi zmierzą się z pętlą wokół Hotelu Podium w swojej Małej Górskiej Przygodzie! Każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal FINISHERA oraz upominek.

 

 

Zgodnie z programem zawodów na trasę pierwsi wyruszą biegacze (start biegu zaplanowano na godzinę 11:00), aby przecierać szlak startującym minutę po nich Nordicowcom (start zawodów Nordic Walking o 11.01). Gdy dorośli będą rywalizować na trasie żółtego szlaku, swoje 5 minut chwały będą mieć najmłodsi – Mała Górska Przygoda wystartuje o godzinie 11:10.

 

Rozpoczęcie dekoracji przewidziano na godzinę 14:30.

Po dekoracji odbędzie się losowanie nagród. Do wygrania będą m.in. zegarki firmy GARMIN !!!

 

 

 

Wśród sponsorów imprezy znaleźli się: Hotel Podium w Wiśle oraz Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, AIRMIX wentylacja tekstylna, JUMPCITY Katowice, GARMIN Polska, Producent odżywek i suplementów dla sportowców NUTRIXXION, NIKWAX Waterproofing, który ufundował impregnaty do pakietów startowych, Producent akcesoriów sportowych UVEX, producent odzieży outdorowej VIKING oraz Centrum Green Hill & SPA w Wiśle.

 

Specjalną ofertę dla wszystkich uczestników przygotował partner imprezy Camel & More.

Na kod "sportipasja2019" zostanie udzielony rabat w wysokości 35% na marki Dexshell, Nutrixxion, Asobu.

Kod ważny do 31.12.2019

 

 

 

Więcej informacji na www.sportpelenpasji.pl oraz na wydarzeniu Facebookowym:

https://www.facebook.com/events/2437701353118541/

 

Zapisy Bieg i Nordic Walking:

https://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/962/gorska-przygoda-edycja-vi.html?fbclid=IwAR0Xy0a6a0GPnSOU2uX_wySeO4yzhDNRZVKmbsBsP72kuGNZHiZPOhOiAFc

 

Zapisy Bieg Dzieci:

https://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/963/gorska-przygoda-edycja-vi-zawody-dzieci.html?fbclid=IwAR0opzUv2Ftdlq1rJ68FuJNEedgp5qRLvshfADjDwIP4XaV5e8-MvT4VQ0M

 

Zapraszamy! 

 

 

VI Górska Przygoda 2019

Przed nami szósta już edycja biegu górskiego oraz Nordic Walking pod nazwą „Górska Przygoda”, która odbędzie się 10 listopada 2019! Jak co roku zapraszamy Was do Wisły do Hotelu Podium***, gdzie zlokalizowane będzie miasteczko zawodów oraz start/meta biegu.

 

 Celem imprezy jest przede wszystkim dobra zabawa oraz promocja zdrowego stylu życia. Górska Przygoda to doskonała szansa by spróbować swych sił na górskiej trasie biegowej. 

Trasa biegu liczyć będzie 17 km natomiast trasa Nordic Walkingu wyniesie 12,5 km. Warto również dodać, że trasa przebiegać będzie niezwykle malowniczymi ścieżkami żółtego szlaku.

 

 W trakcie imprezy zostaną także rozegrane zawody w formie zabawy dla dzieci – jak co roku najmłodsi zmierzą się z pętlą wokół Hotelu Podium w swojej Małej Górskiej Przygodzie! 

Każdy uczestnik, bez względu na wiek, na mecie otrzyma pamiątkowy medal za ukończenie zawodów. 

Zawodnicy będą rywalizować ze sobą w poniższych kategoriach wiekowych:

 

Kategorie wiekowe - Bieg:

Kobiety OPEN                         Mężczyźni OPEN

Kobiety 16-29 lat (K1)                        Mężczyźni 16-29 lat (M1)

Kobiety 30-39 lat (K2)                        Mężczyźni 30-39 lat (M2)

Kobiety 40+ (K3)                    Mężczyźni 40-49 lat (M3)

Mężczyźni 50+ (M4)

Kategorie wiekowe – Nordic Walking:

Kobiety 16-39 lat (NK1)         Mężczyźni 16-39 lat (NM1)

Kobiety 40+ (NK2)                  Mężczyźni 40+ (NM2)

 

Wśród sponsorów imprezy znaleźli się: Hotel Podium w Wiśle oraz Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, AIRMIX wentylacja tekstylna, JUMPCITY Katowice, GARMIN Polska, Producent odżywek i suplementów dla sportowców NUTRIXXION, NIKWAX Waterproofing, który ufundował impregnaty do pakietów startowych, Producent akcesoriów sportowych UVEX oraz producent odzieży outdorowej VIKING.

 

 

Szczegółowy ślad GPS trasy dostępny jest poniżej:
Trasa Biegu:
http://www.mikspec.pl/myroute/default/readroute/150269/1/10
Trasa Nordic Walking:
http://www.mikspec.pl/myroute/default/readroute/150274/1/10

 

Wstępny Program Zawodów:

 

Sobota, 09.11.2019

18:00-20:00 – zapisy oraz odbiór numerów w biurze zawodów

 

Niedziela, 10.11.2019

8:00 - 10:30 – zapisy oraz odbiór numerów w biurze zawodów

11:00 – Start Biegu

11:01 – Start Nordic Walking 

11:05 - Zawody Biegowe dla Dzieci 

Ok 14:30 - Dekoracja

 

Więcej informacji już wkrótce na www.sportpelenpasji.ploraz na wydarzeniuFacebookowym:

https://www.facebook.com/events/2437701353118541/

 

Zapisy Bieg i Nordic Walking:

https://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/962/gorska-przygoda-edycja-vi.html?fbclid=IwAR0Xy0a6a0GPnSOU2uX_wySeO4yzhDNRZVKmbsBsP72kuGNZHiZPOhOiAFc

 

Zapisy Bieg Dzieci:

https://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/963/gorska-przygoda-edycja-vi-zawody-dzieci.html?fbclid=IwAR0opzUv2Ftdlq1rJ68FuJNEedgp5qRLvshfADjDwIP4XaV5e8-MvT4VQ0M

 

Zapraszamy! 

Kontakt do biura


Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mobile: +48 606-960-135