V Górska Przygoda za nami

 

Górska Przygoda edycja 2018 przeszła już do historii. Już po raz piąty spotkaliśmy się w Wiśle by spod Hotelu Podium*** wyruszyć na malownicze ścieżki Beskidów. Tym razem aura okazała się jednak nieco łaskawsza niż w ubiegłym roku i przywitała nas iście Złota Polska jesień.

O godzinie 11.00 na trasę wyruszyło blisko 500 uczestników by rywalizować w biegu oraz Nordic Walkingu. O 11.15 rozpoczęły się zmagania najmłodszych, gdzie na starcie stanęło 41 młodych adeptów sportu. Trasa biegu górskiego przebiegała na dystansie 17 km, natomiast Nordic Walkingowcy walczyli na dystansie 12,5 km. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych rezultatów i satysfakcji z pokonania własnych słabości. Cieszymy się, że wszyscy bezpiecznie dotarli do mety.

W zawodach dzieci na mecie pierwsza zameldowała się Patrycja Rębisz (EASY RUN RACIBÓRZ). Poza nagrodzoną pierwszą trójką wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe buffy z Małej Górskiej Przygody 2018 oraz wyjątkowy słodki poczęstunek w postaci domowej babeczki!

W kategorii biegu pierwszy na mecie zameldował się Marcin Kubica (INOV-8 TEAM) z czasem 01:09:52. Zaraz za nim bieg ukończył Grzegorz Szulik (KB MOSiR Jastrzębie/ZSGR sp. z o.o.), a na 3 lokacie zameldował się Mariusz Miśkiewicz (Biegiem przez Chybie). Wśród kobiet pierwszą zawodniczką była Alina Wyleżałek (Gliwice), natomiast drugie miejsce zajęła Judyta Rębisz (MKS SMS „Victoria” Racibórz), a na 3 lokacie uplasowała się Justyna Adamus-Kowalska (LKS Imielin). 

W dyscyplinie Nordic Walking pierwszy na mecie zameldował się Piotr Niechwiejczyk (Opel Active Team), natomiast pierwszą kobietą na mecie była Joanna Kołodziej (Stadion Śląski). 

Oczywiście z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli pomóc nam przy organizacji Górskiej Przygody. Zawody te nie miałyby szans powodzenia, gdyby nie ludzie dobrej woli, którzy poświęcili swój czas oraz partnerzy imprezy, dzięki którym mogliśmy ufundować nagrody dla uczestników. Szczególne podziękowania składamy wszystkim wolontariuszom, niesamowitemu Karolowi Kuciębie z Fizjoterapiaslask.pl, który poprowadził profesjonalną rozgrzewkę przed biegiem głównym oraz biegiem dzieci. Wyjątkowym fotografom Pawłowi i Robertowi Urbaniakom z serwisu BikeLife.pl, którzy uwiecznili wyjątkowe chwile tej imprezy na swoich fotografiach i na których relację czekamy z nieukrywaną niecierpliwością. 

Ratownictwu Medycznemu Fantom, które zadbało o bezpieczeństwo na trasie i przeprowadziło szkolenia z pierwszej pomocy dla dzieci. Serdecznie dziękujemy Ranczo Cieńków za wsparcie na bufecie. 

Dziękujemy partnerom imprezy – Hotelowi Podium***, który ugościł nas w dniu imprezy, zapewnił ciepły posiłek dla zawodników i ufundował bony na pobyt w Hotelu, Makaronowi Międzybrodzkiemu, który zadbał o wkład do ciepłego posiłku regeneracyjnego, LECHowi FREE, który ufundował napoje bezalkoholowe dla wszystkich zawodników, Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix oraz CryoSpace, firmie GARMIN za ufundowane zegarki Forerunner 35 dla zawodników, firmie PACK-CENTER producentowi taśm i folii do pakowania, która zadbała o zabezpieczenie trasy, BikeCafe serwujących wyśmienitą kawę, firmie Viking, producentowi odzieży sportwej i outdoor, JUMPCITY za przekazanie wejściówek do Jumpcity Katowice, firmie Camel&more - wyłącznemu dystrybutorowi marek Dexshell - wodoodporne skarpetki, rękawiczki i czapki oraz Nutrixxion - producent odżywek zapewniających wsparcie dla aktywnych sportowców,firmie AIRMIX – Tekstylne systemy wentylacji za wsparcie w zakresie organizacji i zabezpieczenia zawodów, firmie Wusztzkarry, firmie Imaginario,  firmie Śrub-met ze Świętochłowic oraz Danmis producentowi mleka koziego i jego przetworów.

 

Już niebawem galeria zdjęć, a tymczasem wyniki można znaleźć na stronie sportpelenpasji.pl w zakładce wyniki.

 

Dziękujemy jeszcze raz i gratulujemy wszystkim. Wszelkie uwagi prosimy przesyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pozdrawiamy, 

zespół SPORT PEŁEN PASJI! 

Do zobaczenia za rok 10 listopada!

 

 

V Górska Przygoda już w sobotę

V edycja Górskiej Przygody już w ten weekend! Malownicze ścieżki Beskidów 10 listopada staną się areną rywalizacji biegaczy górskich  i Nordicowców.

 

 

 

Poniżej prezentujemy Wam garść przydatnych informacji:

 

Vademecum uczestnika – czyli zbiór ważnych informacji:

Miejsce:

Hotel Podium***, os. Bajcary 13, Wisła

 

Rejestracja:

- przez Internet na stronie zmierzymyczas.pl – możliwa do dnia 07.11.2018 do godz. 23:59

zapisy dorośli: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/662/gorska-przygoda-edycja-v.html

zapisy dzieci: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/663/gorska-przygoda-edycja-v-zawody-dzieci.html

 

- w przeddzień (09.11) oraz w dniu zawodów (10.11) w biurze zawodów.

 

Biuro zawodów:

Czynne w piątek, czyli 09.11.2018 w godzinach: 18:00 do 20:00 oraz w dniu zawodów, tj. 10.11.2018 od godziny 8:00 do 10:00.

 

Wspólna rozgrzewka:

Od godziny 10:45 zapraszamy wszystkich uczestników przed Hotel Podium*** na wspólną rozgrzewkę!

 

Godziny startów:

- start Biegu o godzinie 11:00

- start Nordic Walking o godzinie 11:01

- start zawodów dzieci o godz. 11:10.

 

Trasy zawodów:

- bieg 17 km:

http://www.mikspec.pl/myroute/default/readroute/150269/1/10

- Nordic Walking 12,5 km:

http://www.mikspec.pl/myroute/default/readroute/150274/1/10

 

Bufety na trasie zawodów:

BUFET I na 3 km - bieg i Nordic

BUFET II na 6 km (punkt kontrolny i rozbieg !!!) - bieg i Nordic

Powrót - BUFET III ok. 9 km - tylko bieg!!!

BUFET IV ok. 14 km (bieg) i ok. 10 km (Nordic)

BUFET META

 

Rozbieg na trasie:

Przypominamy, że rozbieg znajduje się na 6 km - biegacze prosto, natomiast Nordicowcy w prawo!

 

 

Więcej informacji już wkrótce na www.sportpelenpasji.ploraz na wydarzeniu Facebookowym:

https://www.facebook.com/events/193585254619728/

 

Zapraszamy! 

 

V Górska Przygoda coraz bliżej...

Wielkimi krokami zbliża się V edycja Górskiej Przygody, która odbędzie się 10 listopada 2018. Malownicze ścieżki beskidów po raz kolejny staną się areną rywalizacji biegaczy górskich i Nordicowców. Start/meta imprezy oraz biuro zawodów zlokalizowane będą jak co roku w Hotelu Podium*** w Wiśle.

Organizator imprezy, Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji, jak co roku dokłada wszelkich starań, aby stworzyć imprezę rodzinną, na której liczy się przede wszystkim dobra zabawa ze zdrową, sportową rywalizacją. Celem zawodów jest także promocja zdrowego stylu życia. 

 

 

Trasa biegu liczyć będzie 17 km natomiast trasa Nordic Walkingu wyniesie 12,5 km. Zawodnicy będą rywalizować ze sobą w poniższych kategoriach wiekowych:

Kategorie wiekowe - Bieg:

Kobiety OPEN                                    Mężczyźni OPEN

Kobiety 16-29 lat (K1)                    Mężczyźni 16-29 lat (M1)

Kobiety 30-39 lat (K2)                    Mężczyźni 30-39 lat (M2)

Kobiety 40+ (K3)                             Mężczyźni 40-49 lat (M3)

Mężczyźni 50+ (M4)

Kategorie wiekowe – Nordic Walking:

Kobiety 16-39 lat (NK1)                  Mężczyźni 16-39 lat (NM1)

Kobiety 40+ (NK2)                           Mężczyźni 40+ (NM2)

 

 

Trasa biegu wraz z profilem wysokościowym dostepna jest pod linkiem:

http://www.mikspec.pl/myroute/default/readroute/150269/1/10
jak również trasa Nordic Walking:

http://www.mikspec.pl/myroute/default/readroute/150274/1/10

 

 

Górska Przygoda to doskonała szansa by spróbować swych sił na górskiej trasie biegowej. Na każdego uczestnika biegu na mecie będzie czekał wyjątkowy medal FINISHERA wykonany z drewnianym akcentem i nawiązujący do górskiej aury, w której rozgrywane będą zawody. 

 

W trakcie imprezy zostaną także rozegrane zawody dla dzieci – jak co roku najmłodsi zmierzą się z pętlą wokół Hotelu Podium w swojej Małej Górskiej Przygodzie! Każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal oraz upominek na dekoracji.

 

 

Uczestnicy biegu mogą także zakupić pamiątkową koszulkę V edycji Górskiej Przygody z możliwością personalizacji. Warto dodać, że koszulka wykonana jest ze spacjalnej oddychającej tkaniny, która z pewnością doskonale sprawdzi się na górskich szlakach. Koszulka dostępna jest w sklepie internetowym Imaginario:

https://imaginario.pl/kategoria/ona-koszulki

https://imaginario.pl/kategoria/on-koszulki

 

 

Zgodnie z programem zawodów na trasę pierwsi wyruszą biegacze (start biegu zaplanowano na godzinę 11:00), aby przecierać szlak startującym minutę po nich Nordicowcom (starg zawodów Nordic Walking o 11.01). Gdy dorośli będą rywalizować na trasie żółtego szlaku, swoje 5 minut chwały będą mieć najmłodsi – Mała Górska Przygoda wystartuje o godzinie 11:10.

 

Rozpoczęcie dekoracji przewidziano na godzinę 14:30. Zaraz po dekoracji odbędzie się coroczne losowanie cennych nagród dla uczestników biegu. Do wylosowania będą m.in. urządzenia od firmy Garmin, weekendy w Hotelu Podium*** czy badania wydolnościowe w Centrum Diagnostyki Sportowej „Diagnostix“.

 

Zapisy Bieg i Nordic Walking:
http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/662/gorska-przygoda-edycja-v.html

Zapisy Bieg Dzieci:
http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/663/gorska-przygoda-edycja-v-zawody-dzieci.html

 

Więcej informacji już wkrótce na www.sportpelenpasji.ploraz na wydarzeniu Facebookowym:

https://www.facebook.com/events/272890066515221/

 

Zapraszamy! 

Targi Bike Expo

 

Już 13 września ruszają Międzynarodowe Targi Kielce Bike-Expo ! 

 


Będziemy tam i my - szukajcie nas w hali D, stoisko 101! 
Zapraszamy wszystkich na pogadanki sportowe i nie tylko oraz na wyśmienitą kawę od Art Cafe.

Do zobaczenia w Kielcach! 

 

 

Kontakt do biura


Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mobile: +48 606-960-135